Kąpielówki

Kąpielówki dla ojca i syna

Kąpielówki dla ojca i syna – bogaty wybór!

Specjalnie dla wszystkich ojców i synów stworzyliśmy kolekcję kąpielówek. Od samego początku naszej działalności kąpielówki dla ojca i syna cieszą się bardzo dużym uznaniem i są one bardzo chętnie nabywane. To doskonały i sprawdzony sposób na wyróżnienie się wśród tłumu oraz bycie zapamiętanym. Kąpielówki ojciec syn doskonale sprawdzą się zarówno na basenie, jak i nad morzem, czy też jeziorem. Warto również wiedzieć, że kąpielówki dla ojca i syna powstały w oparciu o najnowsze trendy w branży modowej, dzięki czemu jesteśmy przekonani, że wszystkie osoby decydujące się na ich zakup będą prezentować się doskonale. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Kąpielówki dla ojca i syna – najwyższa jakość materiałów

Powodów, dla których nasze kąpielówki dla ojca i syna cieszą się tak dużą popularnością wśród wielu Klientów jest wiele. Jednym z nich jest najwyższa jakość materiałów użyta do ich produkcji, dzięki czemu dostępne na niniejszej stronie zestawy dla ojca i syna będą służyć w pełni niezawodnie przez wiele lat od momentu ich zakupu. Jest to więc doskonała inwestycja, która nie zniszczy się nawet w przypadku intensywnego użytkowania. Co równie ważne, nasze kąpielówki to gwarancja oryginalnego i modnego wyglądu, a wszystko to dlatego, że powstały one w oparciu o najnowsze trendy w branży modowej.

Kąpielówki ojciec syn i ich rodzaje

Dziś na rynku znaleźć można szeroki wybór kąpielówek dla ojca i syna, spośród których wyróżnia się przede wszystkim slipy, bokserki, bermudy, jak i spodenki do kąpieli wodnej dedykowane m.in. sportowcom. I choć wydawać by się mogło, że tylko panie przykładają wagę do wyglądu na plaży, okazuje się, że jest to także domena mężczyzn. Bez wątpienia każdy z nich, niezależnie od wieku, chciałby wyglądać dobrze na plaży, a przy tym doskonale się czuć. W jaki więc sposób wybrać kąpielówki, by były one dopasowane do naszej sylwetki?

Jednym z najpopularniejszych rodzajów kąpielówek ojciec syn są slipy, które powinny być wybierane przede wszystkim przez mężczyzn mających proporcjonalną sylwetkę, jak i takich, którzy szukają sposobów na wydłużenie nóg. Jest to fason dość wymagający, jednakże jest on w stanie doskonale podkreślać zalety niektórych sylwetek, dlatego też wiele mężczyzn decyduje się na ich zakup. Innym rodzajem kąpielówek są popularne bokserki. Będą one wygodne zarówno dla chłopców, jak i mężczyzn w każdym wieku.

Kąpielówki ojciec syn to także bokserki i szorty

Kąpielówki w formie bokserek to dopasowane do ciała spodenki z nogawkami, które zakrywają górną część ud. Ich krój może przypominać klasyczne, bieliźniarskie bokserki. Są one przylegające do sylwetki, a co za tym idzie – dopasowane do ciała. Produkuje się je z rozciągliwego materiału, który w żadnym stopniu nie krępuje ruchów. Bez obaw można zabierać je zarówno nad morze, jak i na basen. Jednakże kąpielówki chłopięce i męskie to także slipy, przypominające swoim wyglądem figi. Są one głęboko wycięte po bokach i ściśle przylegają do ciała. Najczęściej nabyć je można w stonowanych kolorach z kontrastowymi wstawkami po bokach. Doskonale sprawdzą się między innymi podczas pływania na basenie, czy też w otwartych akwenach.

Mówiąc o kąpielówkach nie sposób nie wspomnieć o popularnych szortach, które są najbardziej uniwersalnym spośród wszystkich typów męskich i chłopięcych kąpielówek. Sprawdzą się przede wszystkim podczas uprawiania różnego rodzaju sportów wodnych oraz plażowych. Co więcej, szorty doskonale odnajdą się w połączeniu z koszulką lub też t-shirtem, tworząc luźny i wygodny strój wakacyjny. Szorty dają także całkowitą swobodę ruchów, ponieważ zostały wyposażone w szerokie nogawki, które dostępne są w różnych długościach – najczęściej do kolan lub połowy uda.

block
block
Min: zł0 Max: zł450
Cameron Swim short

Cameron Swim shorts are also a Ramatuelle Classic! The collection has been completed with a childrens line for the perfect father - son match.

340,00 zł
Magic Swim Shorts

Magic Print swim short. At first sight you would think it's a basic solid colour swim boxer, but that changes the moment you go into the water! Immediately a "tone on tone"print appears, that automatically disappears when drying.

295,00 zł
Palm Beach krótkie kąpielówki

Ramatuelle Swim shorts "Palm Beach": a trendy swim shorts in a palm- printed twill fabric .

340,00 zł
St. Barth Swim shorts

Ramatuelle Swim shorts St. Barth is made of a seersucker fabric with small yarn dyed checkers

380,00 zł
Octopussy Swim shorts

Ramatuelle men's swim shorts Octopussy. A classic style swim shorts with all-over Octopussy print.

340,00 zł
Maurice Swim shorts

Ramatuelle Swim shorts Maurice. Called after the beautiful Island Mauritius in the Indian Oceaan. These swim shorts are made from a "Sharp Memory Dobby fabric".

380,00 zł
Tahiti Swimshort

Ramatuelle swim shorts Tahiti. A shorts in uni color with Ramatuelle details. Classic model.

340,00 zł
North sea swim short

Ramatuelle Swim Short North Sea. We used a very nice quality microfibre fabric and gave it a peach skin and lotus finish, for the soft hand feel and the quick dry effect.

380,00 zł
Fiji Swimwear

Ramatuelle swimsuit "Fiji" is inspired by the eponymous archipelago consisting of more than 332 islands located in the Pacific Ocean. Beautiful nature with wild flowers and exotic beaches. Made in a beautiful polyamide microfibre fabric with a 'Peach fini

380,00 zł
Bahamas Swim Shorts

Ramatuelle Swim Shorts Bahamas. Feel like a fish in the water! Bahamas is made with Nylon Taslan fabric, that has undergone a water repellent threatment.

340,00 zł
Tortola Swim shorts

Tortola Swim shorts | Classic Fit | A classic style with a print inspired by tropical elements.

340,00 zł
Reef Swim Shorts

Ramatuelle men's swim short Reef. A classic style swim short with all-over Seahorse and Turtle print.

340,00 zł
Strona 1 z 2