LOOKBOOK

Lookbook

Lookbook, czyli seria zdjęć przedstawiających kolekcję naszych ubrań, i nie tylko, w bardzo ciekawej, oryginalnej scenerii. W naszym lookbooku można znaleźć szeroki wybór szortów, spodenek czy slipów kąpielowych. Bardzo ciekawą opcją jest również fakt, że firma Ramatuelle stworzyła kolekcję dla dzieci, dzięki czemu tata i syn mogą wyglądać niemal identycznie. Na zdjęciach możemy zobaczyć, jak dany model układa się na sylwetce i czy będzie dla nas odpowiedni. Przy wyborze odpowiednich kąpielówek musimy wziąć również pod uwagę nasze predyspozycje, określić ich przeznaczenie - czy potrzebujemy ich wyłącznie na plażę, a może do uprawiania sportów wodnych. Powinniśmy uwzględnić materiał, z jakich zostały wykonane - najlepiej, aby był odporny na promienie UV, trwały a także szybkoschnący. Krój i model jest ważny ze względu na zapewnienie komfortu i wygody podczas użytkowania, ale nie tylko, na przykład zbyt długa nogawka może optycznie skracać nogi, co nie u każdego korzystnie się prezentuje. Właśnie do takich celów służy lookbook, gdyż możemy na sylwetce ocenić, czy dany model do nas pasuje.

Lookbook 2019

Do czego służy lookbook?

Nie możesz zdecydować się na jeden model kąpielówek lub nie wiesz, które będą najlepiej leżały? Właśnie od tego jest lookbook - dzięki zdjęciom możesz wybrać model i kolorystykę najbardziej odpowiednią względem swojej sylwetki oraz preferencji. Co ważne, możesz również zaobserwować, jak dany model zachowuje się podczas ruchu lub jak wygląda w całości kolorystyka dostępnych kąpielówek i dopiero wówczas zdecydować się na konkretny model. Dzięki produktom dostępnym w naszym sklepie Ramatuelle, mężczyźni będą prezentować się elegancko, ponieważ wyróżniają się one doskonałym stylem, idącym w parze z wygodą.

dziecięca

Trendy w plażowej modzie męskiej

Moda męska obowiązuje nie tylko na wybiegach, ale także na plaży. Panowie będący stałymi bywalcami w nadmorskich kurortach zdają sobie sprawę, że nie można lekceważyć kwestii ubioru. Strój na plażę świetnie podkreśla indywidualny styl oraz charyzmę każdego mężczyzny, więc jeśli nie możesz pochwalić się muskulaturą, śmiało możesz zabłysnąć dzięki znajomościom najnowszych trendów. Moda plażowa dla mężczyzn pozwala na dużą swobodę pod względem kolorów, wzorów a także modeli, aby każdy mógł dopasować styl najbardziej odpowiedni dla własnej osobowości. Właściwie dobrane kąpielówki powinny podkreślać zalety sylwetki, a zarazem gwarantować swobodę i komfort. Uniwersalnym wyjściem będą szorty, które nie tylko pozwolą na pełne korzystanie z uroków plażowania, ale także bez skrępowania można udać się w nich na przykład na spacer po mieście czy do restauracji.


Moda plażowa dla mężczyzn

Mężczyźni, którzy lubią być zauważeni, mogą wybierać wśród wielu modeli o mocnych, wyraźnych kolorach czy wzorach, natomiast ceniący sobie klasykę również znajdą coś dla siebie, gdyż połączenia klasycznych kolorów są zawsze w modzie. Ciekawe wzornictwo oraz wykonanie, czyli odpowiednia obróbka, przekonują do wyboru. Tkaniny są bardzo miękkie, przyjemne w dotyku, a co ważne - szybkoschnące. Dzięki troczkom, które stanowią dodatkową ozdobę, można swobodnie dopasować kąpielówki w pasie, zapobiegając zsuwaniu się. Nowoczesny design pozwala na wyrażenie prawdziwej osobowości i indywidualnego stylu. Wysoka jakość materiałów jest gwarancją długiego czasu użytkowania - kolory cały czas będą wyglądać dokładnie tak, jak w momencie zakupu.